Sliding Colors

Sliding Colors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sliding Colors kontrol ettiğimiz kralı engellerden koryarak mümkün olduğu kadar ileri götürmeye çalıştığımız bir oyun.

Sliding Colors bulmaca ve biraz da refleks tabanlı oyunlardan keyif alan mobil oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda rampa aşağı atıyla koşan bir kralı kontrol ediyoruz ve önümüze çıkan engellere takılmadan mümkün olduğu kadar fazla puan almayı hedefliyoruz.

Ekranın alt kısmında yer alan renkleri kullanarak karşımıza çıkan engellerden kaçabiliyoruz. Kralın tacı için iki, gövdesi içinse dört farklı renk seçeneği mevcut. Gelen engellere göre bu renklerden birini seçip yolumuza devam ediyoruz. Grafik olarak çok üst seviyelerde yer almasa da bu tarz bir oyundan olan beklentileri rahat bir şekilde karşılıyor.

Oyunda toplamda altı farklı engel mevcut; bu engellerden bazıları havadan bazıları ise yerden geliyor. Yaklaşan engele karşı hemen renklerden birisini seçmeliyiz. Bunu yaparken hızlı olmak hayati öneme sahip. Genel olarak başarılı ve sade bir oyun niteleyebileceğimiz Sliding Colors boş zamanlarında oynamak için eğlenceli bir oyun arayan herkes tarafından keyifle oynanacaktır.

YORUMLAR