Smash Hit 1.0.0 (Android)

Smash Hit

Smash Hit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13,504

  • Üretici

    Mediocre

Smash Hit ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyundur

Smash Hit Sprinkle Islands gibi başarılı yapımlara imza atmış Mediocre tarafından geliştirilmiş bir başka başarılı bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Smash Hit sıradışı bir yapıya sahiptir. Smash Hit'de farklı bir boyuttaki gerçek üstü bir maceraya adım atmaktayız. Bu tecrübe bütün dikkatimizi toplamamızı, doğru zamanalmayı yakalamamızı ve aynı zamanda en yüksek hızla yolculuk etmemizi gerektiriyor.

Smash Hit'de temel amacımız yolculuğumuz sırasında önümüze çıkan birbirinden güzel cam objeleri bize verilen metal bilyelerle parçalamak ve yolumuza devam etmektir. Oyunda hızlı hareket etmemiz gerektiğinden bu iş kritik bir hal alıyor ve reflekslerimiz test ediliyor.

Smash Hit'in grafikleri oldukça yüksek kaliteli ve oyun akıcı bir şekilde çalışıyor. Fakat oyunmun öne çıkan özelliği yüksek gerçekçilik sunan fizik hesaplamalarıdır. Metal bilyelerimizle camları kırarken camların parçalaşını ve etrafa dağılışını seyretmek oldukça keyifli. Smash Hit'i oynarken oyun çalan müzikle senkronize bir şekilde ilerliyor. Oytundaki müzikler ve ses efektleri her bölümle uyumlu olacak şekilde otomatik olarak değişmekte.

Smash Hit'de bizi 50'den fazla oda ve 11 farklı grafik stili bekliyor. Eper hem farklı, hem de eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Smash Hit'i kaçırmayın.

YORUMLAR