Snaptee T-Shirt Design 1.0.11 (Android)

Snaptee T-Shirt Design

Snaptee T-Shirt Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snaptee T-Shirt Design uygulaması ile Android cihazınız üzerinden tişört tasarlayın ve sipariş verin.

Günlük hayatımızda sürekli üzerimizde duran tişörtlerin herkesten farklı olması ve tarzımızı yansıtması gerekir. Fakat herkesin tarzı farklı olduğu için istediğiniz tasarımda tişört bulmanız zor. Snaptee T-Shirt Design adlı uygulama bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlamış.

Snaptee T-Shirt Design internet üzerinden canlı olarak tişört tasarlama ve sipariş verme uygulaması. Uygulama diğer tişört tasarlama sitelerinde kullanılan sisteme benzer şekilde işliyor fakat Android cihazlarına göre geliştirilmiş ve düzenlenmiş. Oldukça kolay bir kullanımı ve şık bir arayüzü olan Snaptee T-Shirt Design ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Snaptee'nin uygulama için yazdığı açıklamada dünyanın ilk mobil tişört tasarlama uygulaması olduğu vurgulanıyor.

Özel filtreler, çeşitli yazı tipleri, Instagram uyumluluğu gibi güzel özellikleri bünyesine katan uygulama kullanıcılarına güzel tişört tasarlatmayı amaçlamış.Bu uygulamada tişört tasarlamak ise oldukça kolay. İstediğiniz tişörtü boyutuna göre seçiyorsunuz ve üzerine hangi resmi bastırmak istiyorsanız ayarlayıp baskıya gönderiyorsunuz. Yapmanız gereken işlemler bu kadar basit.

Uygulama içerisinde sadece tişört tasarlayıp kendiniz satın almıyorsunuz. Dilerseniz ortaklık grubuna katılıp tişört tasarlayıp diğer kullanıcılara satıyorsunuz. Sattığınız tişört başına komisyon kazanıyorsunuz. 

YORUMLAR