Solo Test

Solo Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solo Test, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların deneyebileceği bir yapım.

Solo Test, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri bir bulmaca oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor. Oyunun en önemli avantajı internet olmadan çalışabiliyor olması. Çoklu oyuncu desteği bulunmayan oyunu tek başımıza oynuyoruz.

Oyun aslında pek çoğumuzun en az bir kere bile olsa denediği bir kosnept üzerine oturtulmuş. Solo Test'te platform üzerinde duran piyonları tek tek yok etmeye ve bu şekilde devam ederek platform üzerinde en az sayıda piyon çalışıyoruz.

Piyonları birbirlerinin üzerinden zıplatarak yok edebiliyoruz. Bunu başarıyla yapabilmek için her hamlemizi iyice düşünmeli ve bir sonraki adımı da hesaba katmalıyız. Plansız yapılan hareketler oyunu başarısızlıklı sonuçlandırmamıza sebep olabiliyor. Bölüm sonunda alacağımız puana göre beyinsiz ve bilgin gibi sıfatlarla ödüllendiriliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve ortaya gerçekten denemeye değer bir oyun deneyimi çıkartan Solo Test, büyük küçük herkesin deneyebileceği bir seçenek.

YORUMLAR