Space Puzzle 2 1.0 (Android)

Space Puzzle 2

1.0
Space Puzzle 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir bulmaca oyunu

Space Puzzle 2, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil bulmaca oyunu olarak ön plana çıkıyor. Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm oyunda evrenin derinliklerinde ilerleyerek puanlar kazanıyorsunuz.

Birbirinden zorlu seviyelerin yer aldığı oyunda uzay temasında oyun deneyimi yaşıyor ve keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Zorlu bölümleri ve seviyeleriyle dikkat çeken Space Puzzle 2, özenle hazırlanmış bölümleriyle dikkat çekiyor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda blokları uygun yerlerine yerleştirerek ilerliyorsunuz. Zaman sınırı olmadan oynayabileceğiniz oyunda hızlı ve tempolu bir oynanış yer alıyor. Basit kontrolleri ve keyifli atmosferiyle dikkatimizi çeken Space Puzzle 2, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyun. Beyninizi sınırlarına kadar zorlamanız gereken oyunda eşsiz bir deneyim yaşıyorsunuz.

Space Puzzle 2 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla detay almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR