SSH Tunnel 1.5.6 (Android)

SSH Tunnel

SSH Tunnel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,884

  • Üretici

    Max Lv

Rootlu Android kullanıcılarının, ortak Wi-Fi kullanım alanlarında daha güvenli bir bağlantı oluşturabilecekleri uygulama.

Rootlu Android kullanıcıları için geliştirilen SSH Tunnel, ortak kablosuz ağ kullanım alanlarında güvenli internet bağlantı imkanı sunuyor.

Ortak kullanım alanlarında sunulan kablosuz ağ imkanlarının artmasıyla birlikte, bu ağlarda internete girmek de bir o kadar güvensiz hale gelmiş durumda. Cafelerde, restoranlarda, okullarda ve daha birçok yerde sunulan ücretsiz Wi-Fi ağlarının çoğu zaman hayat kurtarıcı olduğunu hepimiz tecrübe etmişizdir. Bunu fırsat bilen kötü amaçlı kişiler de bu ağlara sızarak, bilgilerinizin çalınması konusunda büyük tehdit oluşturuyor.

Rootlanmış bir Android kullanıcısıysanız, SSH Tunnel uygulamasıyla güvenli bir internet bağlantısı oluşturabiliyorsunuz. Uygulama internet trafiğinizi şifreleyerek güvenli bağlantı oluşturuyor ve internette daha güvenli gezinmenizi sağlıyor. Bu sayede Facebook, Twitter, e-posta, bankacılık gibi işlemlerinizi yaparken, güvenliğinizi de sağlamış oluyorsunuz.

Android telefonunuzda tek bir tuşla güvenle internete bağlanmanızı sağlayan SSH Tunnel uygulaması, rootlu cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR