Stack Pack

Stack Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stack Pack oldukça hoş görünen retro tarzda bir bulmaca oyunudur

Stack Pack oldukça ilginç bir oynanışa ve retro bir havaya sahip olan bağımlılık yapıcı bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Stack Pack'da ana kahramanımız bir işçi. İşçimizin temel amacı ise inşaat alanındaki kutuları düzenli bir şekilde yerlerştirmek. Yerimiz sınırlı olduğu için kutuları yerleştirirken dikkat etmemiz gerekiyor. Ayrıca farklı vinçler tepeden sürekli bize doğru kutu yağdırıyor. Bu kutuların altından kaçmamız da gerekiyor. İşçimiz kimi zaman kutuları sağa sola ittirirken, kimi zaman kutuların üzerine zıplıyor ve üst üste biriken kutuları aşağıya doğru ittirerek düzene sokuyor.

Stack Pack tıpkı Tetris benzeri bir oyun mantığına sahip. Oyunda kutuları yatay bir şekilde aralarında boşluk kalmayacak halde yerleştirdiğimizde kutular yok oluyor ve yeni kutular için boş yer açılıyor. Kutuları yönlendirmek için işçiyi yönetmemiz ise oyuna bir platform oyunu havası katıyor. Oyunda bzen hediye kutuları da düşüyor ve bu kutuların içinden kask gibi işçimizi koruyan ekipmanlar çıkabiliyor. Bu sayede kafamıza kutu düştüğünde tek seferlik koruma sağlayabiliyoruz.

Stack Pack sevimli 8 bit tarzda grafikleri ve yine retro tarzda chiptune müzikleriyle başarılı bir retro hava yakalamakta.

YORUMLAR