Stand O'Food 3 1.2 (Android)
Stand O'Food 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    G5 Entertainment

Stand O'Food 3, Android telefon ve tablette rahatlıkla oynanabilen zaman yönetimi oyunları arasında ve oldukça popüler.

Stand O'Food 3, Android tabanlı cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir zaman yönetimi oyunu. Bolca boş vaktiniz varsa sıkılmadan uzun süre oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biri diyebilirim. Kendinizi gerçekten bir restoran işletiyormuş gibi hissedeceğiniz oyunda benzer oyunlarda olmayan üç farklı zorluk seviyesi ve farklı mekanlarda oynayabilme seçeneği mevcut.

G5 Entertainment’ın seri haline gelmiş popüler zaman yönetimi oyunu Stand O’Food 3’te restoranlar zinciri sahibi şef Ronnie’ye yeni açtığı restoranda da başarı sağlayabilmesi için yardımcı oluyoruz. Tinseltown’da en işlek yerde açılan restoranda ilk gün burger hazırlamaktan başka bir şey yapmıyoruz. Gelen müşteriler sadece burger istediğinden son derece rahat bir şekilde çalışıyoruz. İlerleyen bölümlerde restoranımız büyüyor ve daha zengin menüler hazırlamamız gerekiyor. Burger ile başladığımız oyuna restoranımıza içecek makineleri alarak devam ediyor ve kazancımızı katlamak için gecemizi gündümüze katıyoruz.

Başarılı şefimiz Ronnie’nin restoran işine nasıl giriştiğini ve hedefini gösteren mini bir animasyonla başlayan oyunda öncelikle ismimizi belirliyoruz. Sonrasında zorluk seviyesini seçiyoruz. Zaman yönetimi oyunlarında ustayım diyorsanız zoru, benim gibi bu tür oyunları fazla sık oynamayan biriyseniz normalde başlamanızı öneririm. Kolay gerçekten çok kolay olduğundan hiç seçmeyin derim. Zorluk düzeyini de ayarladıktan sonra ilk iş günümüze başlıyoruz. Müşterilere sıra sıra menülerini hazırlıyoruz. Daha ilk günden müşteriler akın etmeye başlıyor. Neyse ki sadece burger hazırladığımızdan ilk günde hedefimize ulaşıyoruz. Tabii ki ilerleyen bölümlerde menüler ve müşteriler artıyor ve çok hızlı olmamız gerekiyor. Müşterileri çok bekletirsek sinirlenip kaçıyorlar, menülerini hızlı ve istedikleri gibi teslim edersek te bahşişimizi alıyoruz. Bu tür detaylar oyuna renk katmış ve oldukça beğendim.

75 bölüme ek olarak 12 bonus bölüm sunan ve şehrin dört bir yanında 25 kafeye uğradığımız Stand O’Food 3 oyununun eksi yönlerinden bahsetmek gerekirse; Boyutu fazla olduğundan indirip yüklemesi uzun sürüyor ve belli bir bölüme kadar ücretsiz oynamamıza izin veriliyor. Bunlar dışında eğlendirici bir oyun ve denemenizi öneririm.

YORUMLAR