STEP 1.3.5 (Android)

STEP

STEP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

STEP, fotoğraflarına ilgi çekici efektler ve renk ayarları uygulamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

STEP, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak akıllarımızda yer ediyor.

Kaliteli bir fotoğraf düzenleme uygulamasında görmek istediğimiz çoğu özelliği sunan STEP, kullanım olarak her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kavrayabileceği bir yapıya sahip. Özellikle Instagram gibi fotoğraf paylaşımı üzerine yoğunlaşan servisleri sıkça kullanıyorsanız STEP epey işinize yarayacaktır.

Uygulama tasarım olarak Instagram'a benziyor. Filtreler ve ayarlar ekranın alt bölümünde yer alıyor. İstediğimizi seçerek fotoğrafımıza uygulayabiliyor ve sonrasında fotoğrafın önceki haline göz atarak aradaki farkı daha rahat görebiliyoruz.

Uygulayabileceğimiz seçenekler arasında renk doygunluğu, kontrast, parlaklık, keskinlik ve renk sıcaklığı gibi ayarlar yer alıyor.

STEP üzerinde oluşturmuş olduğumuz görselleri Facebook, Twitter ve tabii ki Instagram üzerinde paylaşma şansına sahibiz. Fotoğraflarınıza farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız STEP'e göz atmanızı tavsiye ediyorum.