Stick Death

Stick Death
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stick Death Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur.

Stick Death orijinal oyun yapısıyla dikkat çeken keyifli bir bulmaca oyunu. Oyundaki amacımız çöp adamları öldürmek. Fakat bunu kimseye çaktırmadan yapmamız gerekiyor. Yani olaylara intihar süsü vermemiz gerekiyor. Oyun bu yönüyle orijinal bir çizgide ilerliyor. Klasik ve sıkıcı bulmaca oyunlarından sıyrılıyor.

Oyunda farklı çevrelerde bulunan çöp adamları kazaya kurban götürmeye çalışıyoruz. Çevrede yer alan objeleri çok iyi kullanmamız gerekiyor. Örneğin adam koltuğunda otururken tepeden avizeyi kafasına düşürmemiz gerekiyor. Veya ofisinde dolaşırken camdan ittirerek öldürmeye çalışıyoruz.

Stick Death’te çizgi film tarzında bir grafik tasarımına yer verilmiş. Çocuksu görünse de oyun gerçekten çok keyifli ve insanı düşünmeye zorluyor. Çok sayıda bölüm olması oyunun monoton olmasını engelliyor. Eğer siz de hızlı ilerleyen, interaktif bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız Stick Death’i denemenizi tavsiye ediyorum.