Studio Design

Studio Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Studio Design, muhteşem dizaynlar oluşturarak arkadaşlarınız ile anında paylaşabileceğiniz etkileyici ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Studio Design, herkesin fakat öncelikli olarak fotoğrafçıların daha çok ilgisini çekebilecek başarılı ve etkileyici bir Android dizayn uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak oluşturacağınız dizaynları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz yaratıcılığı kullanmanızda yardımcı olan Studio Design, içerisinde blundurduğu özellikler ile ortaya muhteşem çalışmalar çıkarmanızı sağlayacaktır.

Benzer türde ilk sosyal dizayn platformu olan uygulama, farklı kullanıcıların hazırladığı dizaynlara göz atarak bunları birleştirip yeni ve farklı çalışmalar ortaya koymanızı sağlıyor. Bunu yapabilmek için sevdiğiniz dizaynlara dokunarak bunları karıştırabilir ve size özel yeni bir dizayn ortaya getirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Herhangi bir dizayncının herhangi seçeceğiniz farklı dizaynlarını birleştirme
  • 500'den fazla şekil ve yazı türü
  • Güçlü fotoğraf filtreleme ve kontrolü
  • Oran, pozisyon ve renk düzenlemeleri
  • Facebook, Instagram ve Twitter üzerinde kolayca paylaşma
  • Arkadaşlarınız ile bağlantı kurarak onların dizaynlarını görüntüleme

Studio dizaynı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Fakat uygulamanın ücretli olarak sunduğu ekstra bazı özellikler mevcuttur. Ayrıca ücret karşılığında daha fazla dizayn görebilirsiniz.

Tasarım ve dizayn işleri ile uğraşanların ilgisini çekebilecek olan Studio Design'ı mutlaka indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR