Super Party Sports: Football 1.3 (Android)

Super Party Sports: Football

1.3
Super Party Sports: Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    390

  • Üretici

    HandyGames

Super Party Sports: Football isminin tersine centilmen bir spor mücadelesinden uzak aksiyon dolu ve bağımlılık yapan bir oyun.

Super Party Sports: Football, bildiğiniz futbol oyunlarına benzemeyen eşsiz ve oldukça eğlenceli bir oyun. Bir dönemin oyun klasiği olan Worms serisi ile büyük benzerlik gösteren oyunda çizgi film temalı bir savaş alanıyla karşılaşıyorsunuz. Karmakarışık bir zeminde dizili olan rakip oyuncular arasında kıran kırana geçen mücadelede rakiplerinize şut çekerek saldırıyorsunuz ve bonus puanlar kazanıyorsunuz. Rakipleriniz bu saldırıları yedikten sonra parçalara ayrılıyorlar. Gereksiz şiddetten kaçınan oyun yapımcıları LEGO benzeri bir dağılma sürecini animasyon olarak kullanmışlar. Oyun içi satın alma seçenekleri olan bu oyunu indirip ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Dünyanın en vahşi futbol mücadelesini vermeye hazırsanız futbol topunuzu hazırlayın, şutunuzu çekmeden olabildiğince güç toplayın ve güzergahı hesaplayıp rakiplerinizin canını yakacağınızdan emin olun. Karmakarışık bir savaş alanı içersinde zekice hazırlanmış bir mücadele ortamı sunan Super Party Sports: Football ile fizik tabanlı bulmaca mekaniklerini hissedeceğiniz bir arena sizi bekliyor.

YORUMLAR