Sweet Selfie 2.17.272 (Android)

Sweet Selfie

Sweet Selfie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sweet Selfie mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır

Sweet Selfie eğer daha şık görünen selfie fotoğraflar çekmek isterseniz işinize yarayabilecek bir mobil kamera uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir selfie uygulaması olan Sweet Selfie temel olarak selfie çekimlerinizi güzelleştirmek ve fotoğraflardaki pürüzleri gidermek için geliştirilmiş bir uygulama. Sweet Selfie, Android cihazınızın varsayılan kamera uygulamasıyla karşılaştırıldığında çok daha zengin özellikler sunuyor. Bu özelliklerin başında uygulama içerisinde yer alan fotoğraf filtreleri geliyor. Sweet Selfie, 100'den fazla fotoğraf filtresine yer verirken bu filtreleri fotoğraf çekimi sırasında uygulayabiliyor ve önceden nasıl görünecekleri hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Sweet Selfie'nin dikkat çeken bir diğer özelliği de cilt düzeltme özelliği. Bu özellik Photoshop gibi fotoğraf düzenleme programlarının marifetlerini mobil cihazlarımıza taşıyor. Bu özelliği kullandığınızda cilt lekeleriniz, çiller ve yara izleri gibi öğeleri selfie çekiminizden kaldırabiliyor, daha pürüzsüz fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Sweet Selfie içerisinde farklı lens seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekleri kulanarak fotoğraflarınıza farklı bir tarz kazandırabiliyorsunuz. Sweet Selfie ile çektiğiniz fotoğrafları kolayca sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR