Symmetria: Path to Perfection 1.0.2 (Android)

Symmetria: Path to Perfection

Symmetria: Path to Perfection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Symmetria: Path to Perfection, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Symmetria: Path to Perfection, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı ve tempolu bir oyun olan Symmetria'da size verilen şekillerin simetrik görüntülerini oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Simetrik bilginizi sınayan bir oyun olan Symmetria: Path to Perfection, verilen şekillerin simetriklerini oluşturmanız gereken bir oyundur. Oynaması oldukça kolay olan oyunda hızlı olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. İlk başlarda oldukça kolay olan Symmetria'da ilerledikçe bölümler zorlaşıyor ve simetrik görüntüleri oluşturmak için durup düşünmek gerekiyor. Tam bir göz testi olan Symmetria'da çok eğleniyor ve "bunu nasıl görmedim" diyorsunuz. Aldatıcı şekillere karşı mücadele veriyor ve bölümlerde ilerlemeye çalışıyorsunuz. Her canınız sıkıldığında açıp oynayabileceğiniz Symmetria'yı sakın kaçırmayın. Yüksek çözünürlüklü grafikleri, hoş animasyonlarıyla Symmetria zevkli bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Symmetria oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.