Taç Kendin Tasarla 1.5.1 (Android)

Taç Kendin Tasarla

Taç Kendin Tasarla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taç Kendin Tasarla, evinizdeki eski eşyaları kendi zevkinize göre değiştirebileceğiniz bir yaşam uygulamasıdır.

İnsanlar kişisel zevklerine göre belirli aralıklarla evlerini düzenlerler. Fakat düzenleme sırasında her zaman tam olarak istediğiniz tasarıma sahip ürünü bulamayabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Taç Kendin Tasarla uygulaması, sizlere tekstil eşyalarınızı yeniden tasarlama fırsatı sunuyor.

Türkiye'nin ünlü markası "Taç" tarafından geliştirilen bu uygulama, müşterilerine dekorasyonda yenilik fırsatı tanıyor. Uygulama üzerinden birçok eşyayı kendinize göre tasarlayabilmeniz mümkün. Taç Kendin Tasarla ile birlikte perde, nevresim takımı, yatak örtüsü, stor perde ve kırlent tasarımını sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Taç Kendin Tasarla uygulaması üzerinden istediğiniz boyutta ürünler oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz ürünlere resim ve yazı ekleme imkanınız da var. Yani tasarım sırasında canınızı sıkacak herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız. 

Uygulama üzerinden tasarladığınız tekstil ürünlerini yine Taç Kendin Tasarla uygulaması üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Siparişinizden sonra uygulamayı geliştirilen şirket ürününüzü oluşturmaya başlıyor. Ürün oluştuktan birkaç gün sonra da siparişinizi teslim alabilirsiniz.

YORUMLAR