Temiz 2.3.1 (Android)
Temiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kıyafetlerinizi ve diğer tekstil ürünlerinizi kuru temizlemeye vermek istiyorsanız, Temiz uygulamasından sipariş verebilirsiniz.

Temiz uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden lostra, kuru temizleme ve yıkama hizmetleri için sipariş verebilirsiniz.

Kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız için bakım ve temizlik zamanı geldiyse, bunları temizlemeye ve temizlik firmalarına götürecek zamanınız yoksa sizleri Temiz uygulamasıyla tanıştıralım. Yıkama, kuru temizleme ve lostraya ihtiyaç duyduğunuz kıyafet ve ayakkabılarınızı birkaç dokunuşla kapınıza kadar gelen valelere teslim edebileceğiniz Temiz uygulamasında, alınma tarihi ve saatini kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Teslim ettiğiniz ürünlerin cinsine ve işleme göre en kısa sürede hazır hale gelen ürünlerinizi de yine belirteceğiniz tarih ve saatte kapıdan teslim alabilirsiniz. Ödeme işlemleriyle uğraşmamanız için sisteme kaydedeceğiniz kredi kartıyla ödemeyi tahsil eden Temiz uygulamasından alacağınız hizmeti başarılı bulacağınızı düşünüyorum. Eğer siz de, zaman kaybetmek istemiyorsanız ve kuru temizleme, yıkama ve lostra hizmeti almak istiyorsanız Temiz uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR