The Forgotten Room (Android)

The Forgotten Room

The Forgotten Room
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Forgotten Room mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Forgotten Room yüksek detaylı grafiklere sahip olan bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan The Forgotten Room'da ortadan herhangi bir iz bırakmadan kaybolan 10 yaşındaki küçük bir kızı bumaya çalışıyoruz. Hayalet avcısı ünvanına sahip olan John Murr adlı kahramanı yönettiğimiz oyunda Evelyn Bright adlı küçük kızı bulabilmek için ürpertici bir eve konuk oluyoruz. Evelyn, babasıyla saklambaç oynarken ortadan kayboluyor ve ailesi kızlarını bulabilmesi için John Murr'a haber veriyor. Bize düşlen görev bütün ipuçlarını toplayarak Evelyn'in başına ne geldiğini öğrenmek.

The Forgotten Room'un oyun yapısı olarak bir point & click türünde macera oyunu olduğu söylenebilir. Oyunda herhangi bir aksiyon yer almıyor ve canavarlarla savaşmıyoruz. Oyunun hikayesi boyunca ilerleyebilmek için terk edilmiş evi adım adım keşfetmemiz, ipuçlarını toplayarak birleştirmemiz gerekiyor. Oyuna oldukça zorlu bulmacalar yerleştirilmiş. İlerleyebilmek için bu bulmacaları çözmeye çabalıyoruz.

The Forgotten Room'da kameramızı kullanarak bulduğumuz ipuçlarının fotoğrafını çekebiliyor ve ihtiyaç duyduğumuzda bu ipuçlarına kolayca göz atabiliyoruz. Oyun birinci şahıs bakış açısından oynanıyor ve el fenerimizi kullanarak yolumuzu bulabiliyoruz. Mekan çizimleri ve modellemeler oldukça başarılı.

YORUMLAR