The Smurfs 2 3D Live Wallpaper

The Smurfs 2 3D Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Smurfs 2 3D Live Wallpaper, çocukların en sevdiği çizgi filmlerden bir tanesi olan Şirinler'in resmi Android duvar kağıdı uygulamasıdır.

The Smurfs 2 3D Live Wallpaper, çocukken hepimizin severek izlediği Şirinler çizgifilmi için hazırlanan resmi duvar kağıdı uygulamasıdır. 3 boyutlu ve canlı olan uygulamayı çocuklarınızın tablet ve telefonlarına indirebilirsiniz. Böylelikle onların eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Şirine, Şirin Baba, Gargamel, Süslü Şirin, Güçlü Şirin ve Gözlüklü Şirin'i bulabileceğiniz uygulama cihazlarınızın duvar kağıtlarını her gün otomatik olarak değiştirerek her gün farklı bir canlı duvar kağıdı kullanmanızı sağlıyor.

Resmi Şirinler uygulaması olan The Smurfs 2'yi Android cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek kullanabiliyorsunuz. Yaşınız ne olursa olsun kullanabileceğiniz sevimli bir uygulama olan The Smurfs 2, büyümesine rağmen Şirinler'i seven yetişkinler tarafından da oldukça fazla sayıda kullanılıyor.

Telefon ve tabletlerimizi kişiselleştirebilmenin en basit yollarından bir tanesi olan duvar kağıtları sayesinde, kendi cihazlarınızı arkadaşlarınızın cihazlarından farklı kılabilirsiniz. Uygulama üzerindeki canlı duvar kağıtları işk gün sadece Şirine ile başlamaktadır. Daha sonra her gün yeni bir şirin ona katılarak çoğalıyorlar. Bu sayede ekranınız gittikçe kalabalıklaşacak ve daha renkli olacaktır.

3 Boyutlu canlı duvar kağıdı uygulaması kullanmak istiyorsanız Şirinler 2 ile ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.