The Walking Dead Dead Yourself 3.1.1 (Android)

The Walking Dead Dead Yourself

The Walking Dead Dead Yourself
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead Dead Yourself kendinizi zombi yapmanızı sağlayan bir mobil kamera uygulamasıdır

The Walking Dead Dead Yourself, AMC'nin dünyaca ünlü zombi dizisi The Walking Dead için tasarlanmış resmi bir kamera uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir zombi kamerası olan The Walking Dead Dead Yourself temel olarak uygulama aracılığıyla kendinizin özçekimlerini çekmenize ve bu fotoğraflar üzerinde küçük dokunuşlar yaparak kendinizi bir zombiye dönüştürmenize imkan tanıyor.

Instagram benzeri bir yapıya da sahip olan The Walking Dead Dead Yourself üzerinde kullanıcı fotoğrafları Instagram'da olduğu gibi haber akışı şeklinde listelenebiliyor, kullanıcılar bu fotoğrafları beğenebiliyorlar ve en beğenilen fotoğraflara göz atabiliyorsunuz.

The Walking Dead Dead Yourself'de kendinizi zombi yapmak için önce bir sahne seçiyorsunuz. The Walking Dead sezonlarında yer alan mekanlara özgü öğelerle süslenmiş bu sahneleri seçtikten sonra o sahnelerle ilgili içerikler indiriliyor. Sonrasında ise kameranız açılıyor ve ekrandaki kılavuz çizgilerinden faydalanarak fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Yüzünüzü kılavuz çizgilerine oturtup fotoğrafınızı çektikten sonra ağız ve dudaklarınızı, gözlerinizi zombi dudakları ve gözleriyle değiştiriyorsunuz, yüzünüze özel efektler ekleniyor, balta, bıçak gibi eşyaları fotoğrafınıza monte ediyorsunuz. Dilerseniz fotoğrafınız için çerçeve de seçebiliyorsunuz.

The Walking Dead Dead Yourself'de fotoğraflarınızı hazırladıktan sonra kaydederken yaşınızı doğrulamanız gerekiyor. Uygulama 13 yaşından küçük kullanıcıların footğraflarını telefonlarına kaydetmelerine ve paylaşmalarına izin vermiyor, fotoğraflarınız sadece uygulama içerisindeki galerinizde saklanıyor. Yine de ekran görüntüsü alarak bu fotoğraflarınızı kaydedebilmeniz mümkün.Bu anlamda uygulamanın yaş doğrulaması istemesi anlamsız olmuş.