Thug Life Photo Maker

Thug Life Photo Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thug Life Photo Maker, Thug Life fotoğrafları yaratmanıza imkan veren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır

Thug Life Photo Maker eğer bir Thug Life kahramanı olmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Thug Life foto yapma uygulaması olan Thug Life Photo Maker temel olarak kolay ve zahmetsiz bir şekilde kendi Thug Life fotoğraflarınızı yaratmanıza olanak sağlıyor. Bir süredir internette bir hayli moda olan Thug Life akımı sayesinde karşımıza oldukça eğlenceli ve keyifli mizahi paylaşımlar çıkıyor. Thug Life Photo Maker sayesinde biz de bu mizah akımının bir parçası olabiliyoruz ve insanların eğlenmesine katkıda bulunabiliyoruz.

Thug Life Photo Maker ile Thug Life fotoğraf yapma işi için yapmanız gereken uygulamayı çalıştırmak ve uygulamadaki kamera aracılığıyla fotoğrafınızı çekmek. Çektiğiniz fotoğrafların üzerine uygulama içerisinde yer alan Thug Life öğelerinden dilediğinizi ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınıza ekleyebilmeniz için Thug Life şapkaları, gözlükleri, kolyeleri, sigaralar, yazılar ve silahlar gibi çeşitli öğelere yer veriliyor.

Thug Life Photo Maker sadece kameranızdan çektiğiniz fotoğrafları kullanmanıza izin veriyor. Uygulamanın mevcut sürümü galerinizdeki fotoğrafları kullanmanıza izin vermemekte.