Thuglife Video Maker 1.2.7 (Android)

Thuglife Video Maker

Thuglife Video Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thuglife Video Maker, Thuglife videoları yaratmanızı mümkün kılan bir video düzenleme uygulamasıdır

Thuglife Video Maker kullanıcılara Thug Life video yapma konusunda yardımcı olan bir mobil video düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Thuglife Video Maker uygulaması temel olarak kendi Thug Life videolarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı mümkün kılıyor. Uygulama bu iş için ihtiyacınız olabilecek video düzenleme araçlarını kullanıcı dostu bir arayüz içerisinde bir araya getiriyor. Sonuçta saniyeler içerisinde bir Thug Life yıldızı olabiliyorsunuz.

Thuglife Video Maker ile Thuglife video yapma işi için yapmanız gereken ilk olarak kullanacağınız videoyu seçmek. Bu iş için Android cihazınızda depoladığınız videolardan birini seçebiliyorsunuz veya uygulama üzerinden yeni bir video çekebiliyorsunuz. Videoyu belirledikten sonra ise videonuzu oluşturacağınız Thug Life videosunu uygun bir şekilde biçimlendirmeye geliyor. Size video kesme imkanı veren Thuglife Video Maker uygulaması ile videodaki istenmeyen kısımları ayıklayabiliyor ve videodan çıkarabiliyorsunuz. Bu adımdan sonra ise videonuza Thug Life müziği ekleyebiliyor veya kendi şarkılarınızı arkaplan müziği olarak kullanabiliyorsunuz. Videonun sonunda çıkacak Thug Lifeyazısı için ise kullanıcılara farklı yazı tipi seçenekleri sunuluyor.

Thuglife Video Maker'da videoların sonunda gelecek Thug Life bölümünde kahramana ne kadar süreyle zoom yapılacağını belirleyebiliyor, kahramana "Deal with it" gözlükleri takabiliyor ve Thug Life'a özgü sigarayı ekleyebiliyorsunuz. Son adımda videonuzu seyredebilirsiniz veya paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR