Top Gear: Race the Stig

Top Gear: Race the Stig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear : Race the Stig, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Top Gear yarış oyunudur.

Top Gear : Race the Stig, araba tutkunlarının merakla takip ettiği popüler televizyon programı Top Gear tarafından yayınlanan yarış oyununun Android versiyonudur.

Top Gear takipçisi olup da test sürüşlerini gerçekleştiren gizemli sürücü Stig'i bilmeyeniniz yoktur sanırım. Sizlere Stig'le yarışma şansını sunan Top Gear: Race the Stig, oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sizleri efsanevi bir yarışa davet eden oyunda, trafikte karşınıza çıkan araçlardan sıyrılmalı, rampalar sayesinde karavanların üzerinden atlamalı ve oyun içerisinde yer alan güçlendiricilerle hız limitlerini zorlamalısınız.

Tüm bunların dışında popüler Top Gear mekanlarında dolanabilir ve Stig'le kafa kafaya yarışma şansını Top Gear: Race the Stig'le yakalabilirsiniz.

Hatta kazanacağınız başarılar sonrasında Top Gear'ın efsanevi araçlarını kullanma şansını bile elde edebilirsiniz. Siz de bir Top Gear hayranı veya takipçisiyseniz Top Gear: Race the Stig'i mutlaka denemenizi öneriyorum. 

Top Gear: Race the Stig Özellikleri:

  • Televizyon programında gördüğünüz simgesel araçlarla yarışma şansı
  • Farklı başlıklarla sürücünüzü özelleştirebilme
  • Oyun içi güçlendiriciler ile trafiği hiçe sayma
  • Facebook ve Twitter üzerinde skorunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuma