Top Speed (Android)

Top Speed

Top Speed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Speed, illegal düzenlenen drag yarışlarına katılıp sokakların en iyisi olmaya çalıştığınız bir Android oyunu.

Top Speed, şehrin unutulan yerlerinde illegal düzenlenen drag yarışlarına katıldığımız aksiyon dozu yüksek bir Android oyunu. Oldukça detaylı hazırlanmış yüksek kalitede araba ve çevre modellemeleriyle bize göz zevki yaşatan oyunda amacımız her şehrin en iyi drag yarışçısının anahtarını almak.

Genellikle sokak aralarında düzenlenen teke tek kapışma imkanı sunan aksiyon yüklü bi yarış oyunu olan drag yarışlarının keyfini mobil cihazımızda sürmemize imkan tanıyan yapımlardan biri olan Top Speed, şu ana kadar Android cihazımda oynadığım en iyi drag yarışı oyunu diyebilirim.

Klasiklerden egzotik arabalara (hatta polis arabaları dahi var.) 60’ın üzerinde seçenek sunan oyun benzerlerinden oldukça farklı olmakla birlikte bana biraz eski Need For Speed’i andırdı. Yarış sonraları garaja girdiğimiz vakit aracımızın gerek performansını gerekse de dış görünümünü dilediğimizce geliştirebiliyoruz. Birçok drag yarışı oyununda gördüğümüz seçeneklere ek olarak aracımızı - detaylı olmasa da - modifiye etme şansına sahibiz. Tabii ki aracımıza uyguladığımız her şeyin bir bedeli var ancak bunu da yarışlarda gösterdiğimiz performansa göre kazandığımız paralarla yapabiliyor olmamız oldukça güzel olmuş.

Oyunda birinci olarak tamamladığımız her drag yarışı sonrası sadece para kazanmıyor; aynı zamanda tecrübe puanımızı (sıralamamızı) artırıyoruz. Tabii ki ilk başladığımızda oldukça tecrübesisiz ve sokağın en iyisiyle kapışma şansımız olmuyor. Ancak tecrübe puanımız arttıkça sokağın kralları bize daha sıcak bakıyor ve yarışa davet ediyorlar ki oyundaki amacımız katıldığımız her yarışta 1. olarak o sokağın en iyisini yerinden etmek.

Oynanışa baktığımızda ise diğer drag yarışlarından fazla farklılık olmadığını görüyoruz. Yine ekranın altına yerleştirilmiş direk simidi üzerindeki vitese dokunuyoruz. Farklı olarak nitromuz var. Nitronun şiddeti her araçta değişiklik gösteriyor ve nitroyu da garaja giderek güçlendirebiliyoruz.

YORUMLAR