Tuber

Tuber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tuber uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda YouTube videolarını çok daha kolay bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Tuber uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından sorunsuz bir şekilde YouTube videolarını izlemek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Resmi YouTube uygulamasının özelliklerini gereksiz bulan ve daha sade, daha kullanışlı bir video izleme uygulaması arayan kullanıcıların kesinlikle beğeneceklerini düşünüyorum.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, çok temiz ve sizi istemediğiniz videolarla rahatsız etmeyecek bir yapıya sahip olması. Böylece uygulamaya giriş yaptığınızda sadece takip ettiğiniz video kanallarının yayınlanan videolarını görüntüleyebiliyor, gereksiz tüm önerilen videolardan kaçınabiliyorsunuz.

Sponsorlu olarak sunulan ve gereksiz yere ana ekranınızda yer işgal eden videolar da böylece sonlandırılıyorlar ve reklamlardan kurtulmuş oluyorsunuz. Ancak videoların başında oynatılan reklamlara karşı maalesef uygulamanın herhangi bir etkisi yok.

Video izleme ekranı sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve ses ayarları, tam ekran ve başlatma, durdurma gibi tüm öğeler yine video izleme esnasında kontrolünüze sunuluyor. Ancak elbette uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Çalışması esnasında sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan ve herhangi bir şekilde sorun yaratmayan uygulama, maalesef resmi YouTube uygulamasında olduğu gibi arkaplanda çalışamıyor fakat gelecek sürümlerde bu tip özelliklerin de getirilmesi mümkün.

Eğer varolan online video izleme uygulamalarınızdan sıkıldıysanız bir şans vermenizi öneriyorum.

YORUMLAR