Tweet My Music 1.0c (Android)

Tweet My Music

Tweet My Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tweet My Music, Android cihazınız üzerinde dinlediğiniz müzikleri Twitter üzerinde Tweet atarak kolayca paylaşmanızı sağlayan yararlı ve eğlenceli bir uygulamadır.

Tweet My Music, dinlediğiniz müzikleri Twitter üzerinde paylaşmanızı kolaylaştıran yararlı ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Kullanımı kolay ve sade bir uygulama olan Tweet My Music, sevdiğiniz ve favori şarkılarınızı dinlerken tweet atarak arkadaşlarınızın da görmesini sağlar. atacağınız tweet'lerin ayarlarını uygulama üzerinden kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Dinlediğiniz şarkıların isimlerini ve sanatçılarını düzgün bir şekilde etiketleyerek paylaşımda bulunacağınız şarkıları arkadaşlarınız da dinleyerek yeni şarkılar keşfedebilir.

Uygulamayı kullanabilmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  • Cihazınızda bulunan bir müzik oynatıcı seçin
  • Twitter hesabınıza cihazınız üzerinden giriş yapın
  • Start tuşuna basarak oynatıcınızı açın ve geri kalan işi uygulama yapsın

Uygulamanın desteklediği müzik oynatıcılar Apollo gibi Android tabanlı tüm oynatıcılar, Google Play Müzik ve Rdio'dur. Fakat Rdio'nun ülkemizde desteği bulunmadığı için diğer oynatıcıları kullanmalısınız.

Sizde dinlediğiniz en güzel şarkıları kolayca twitter üzerinden paylaşmak istiyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize Tweet My Music uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.