UC Browser (Android)
UC Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UC Browser mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz zengin özellikli ve hızlı bir internet tarayıcısıdır

UC Browser eğer mobil cihazlarınızda internet üzerinde hem hızlı gezinti yapmak hem de kullanışlı özelliklerden faydalanmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil internet tarayıcısı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz UC Browser'ı varsayılan Android web tarayıcınız yapmanız için birçok geçerli nedene sahipsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan UC Browser hızlı internet tarayıcısı arayışlarınıza cevap verebilen bir uygulama. UC Browser diğer internet tarayıcılarına göre yüzde 20 hızlı gezinti yapmanızı sağlayabiliyor.

UC Browser'ı tercih etmenizi sağlayabilecek en büyük özellik uygulamanın Facebook bildirimlerinizi tarayıcınız kapalı olsa bile size iletebilmesi. Bu sayede telefonunuza ek bir Facebook uygulaması yükleme derdinden kurtuluyorsunuz. Ayrıca UC Browser üzerinden Facebook mesajlarınıza göz atabilir, sadece mesaj okumak ve göndermek için Facebook Messenger uygulamasını Android telefon veya tabletinize yükleme derdinden kurtulabilirsiniz.

UC Browser video oynatma işlemlerinde kullanıcılara video çözünürlüğünü belirleme imkanı sunuyor. Bu sayede internet veri kullanımınızı denetleyebiliyor veya daha kaliteli bir şekilde video seyredebiliyorsunuz.

UC Browser içerisinde yer alan temelarla tarayıcınızı kişiselleştirmenize imkan veriyor. Bunun yanında kendi fotoğraflarınızı kullanarak kendi temalarınızı da yaratabilirsiniz.

UC Browser'ın diğer özellikleri şu şekilde:

  • Parmak hareketleriyle sekme kontrolü
  • Gizli gezinti yapabilme
  • Çoklu dosya indirme, otomatik olarak kesilen indirmeleri yeniden başlatma
  • Gece modu ile daha iyi okunabilirlik

YORUMLAR