Ulak 3.0.4 (Android)

Ulak

Ulak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ulak uygulamasıyla ister bulunduğunuz şehirde, isterseniz de farklı bir şehirde kişisel kurye tutabiliyorsunuz.

Ulak uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan mobil kuryeleri çağırabilir ve paketlerinizi adrese teslim gönderebilirsiniz.

Mobil kurye çağırma hizmeti olarak geliştirilen Ulak uygulaması, tecrübeli kuryeler ile kullanıcıları bir araya getiriyor. Dışarı çıkamadığınızda, trafik yoğun olduğunda ya da bunun gibi benzer durumlarda başka bir yere götürmeniz gereken şeyleri adresinizden teslim alan Ulak kuryeleri, belirttiğiniz adrese en kısa sürede teslimat sağlıyorlar. Gönderi durumunu da takip edebilmenize izin veren Ulak uygulamasında, kıymetli eşyalar ve taşınması yasaklanmış maddeler dışındaki her şeyi gönderebiliyorsunuz.

Kurye çağırdıktan sonra çağrınızı iptal edebilmenize imkan tanıyan Ulak uygulamasında, ilk 5 dakikadan sonraki iptallerde gönderi ücretinin yarısını ödemeniz gerekiyor. Şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve Bursa’da hizmet veren Ulak uygulamasında, gönderi yapmak istediğiniz şehirde yaşama zorunluluğunuz da bulunmuyor. Ücreti kredi kartından tahsil edildiği için istediğiniz yerden istediğiniz yere gönderilerinizi ulaştırabiliyorsunuz.