Video Maker 2.9.9 (Android)

Video Maker

Video Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Maker uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca video kolajlarınızı yaratabiliyorsunuz.

Video Maker uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde yer alan fotoğrafları kullanarak videolar hazırlamakta kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem sade ve temiz arayüzü hem de güzel çalışan işlevleri sayesinde kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ancak zaman zaman fazla sayıda çıkabilen reklamlardan dolayı bazı kullanıcılar rahatsızlık hissedebilirler. Bu nedenle reklamlar konusunda hassasiyeti olanların benzer diğer uygulamalara göz atmaları yerinde olacaktır.

Uygulama direkt olarak galeriniz içerisinde bulunan fotoğrafları seçerek video kolajınız içerisine eklemenizi sağlıyor. Böylelikle sorunsuzca istediğiniz fotoğrafları aktarabiliyorsunuz ve sunulan ufak fotoğraf düzenleme seçenekleri sayesinde görünümünü düzenlemek istediğiniz fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemleri yapabiliyorsunuz.

Fotoğraf seçimlerini yaptıktan sonra uygulayabileceğiniz efektler ve filtreler ise daha güzel bir görünüm elde etmeniz için emrinizde. Bu efektleri uygularken videonuzun üzerine yazılar yazmak ve iletmek istediğiniz mesajları dostlarınıza vermek de mümkün. İçerisinde sunulan pek çok müzik seçeneği ile videolarınızın arkaplanında müzikler çalmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Hazırlanan videoları hem galeriniz içerisine kaydederek saklamak hem de dostlarınızla sosyal medya hesaplarınız yahut iletişim uygulamalarınız üzerinden paylaşmak mümkün. Ancak bu noktada paylaşım hızının videonun süresi ve internet bağlantınızın hızı üzerinden şekilleneceğini de unutmamalısınız. Paylaşım yapmak istemeyenler ise internet bağlantısına sahip olmak zorunda değiller.

Fotoğraflar üzerinde çeşitli çizimler yaparak onları daha eğlenceli yapmak da videolarınızın içerisine dahil edebilecekleriniz arasında. Yeni bir video hikayesi yaratma uygulaması arayan kullanıcıların göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.