Vube

Vube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vube, kullanıcıların hem kendi viral videolarını yükleyebileceği hem de diğer kullanıcıların videolarını takip edebileceği yeni ve eğlenceli bir video platformudur.

Vube, popüler video platformu YouTube'a benzeyen fakat farklı özelliklere sahip olan henüz yeni bir video servisidir. Android ve iOS uygulamalarını ücretsiz olarak indirebildiğiniz viral video servisi sayesinde, şarkı söylerken yada diğer yeteneklerinizi sergilerken çektiğiniz videoları paylaşarak aldığınız beğeniye göre para kazanabilirsiniz.

Para kazanmak işin içine girince sanırım gözleriniz fal taşı gibi açılmıştır. Doğru duydunuz. Vube üzerinde paylaştığınız viral videolarınızın aylık aldığı beğeniye göre gelir elde edebiliyorsunuz. Tabi videonuzun en çok beğenilenler listesine girmesi gerekiyor.

Sitesi üzerinde kullanıcılara sade olarak tek bir ekran üzerinde vidoeları sunan servisin Android uygulaması da aynı şekilde videoları ön plana çıkararak kullanıcıların uygulamayı daha rahat kullanmasını sağlamış.

Uygulama üzerinde gezerek diğer kullanıcıların yüklemiş olduğu viral videolara dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Hatta kendinize bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Özellikle meşhur olmayan fakat çok yetenekli gençlerin kendi video kliplerini çekerek paylaştığı platformda birbirinden güzel şarkılar keşfedebilirsiniz. Hatta sesine hayran kaldığınız kullanıcılar bile olabilir.

Aylık olarak sıralanan en çok beğenilen videoların üzerinde ne kadar ödül kazandıkları da net bir şekilde gösteriliyor. Sizde sesiniz yada diğer yeteneklerinize güveniyorsanız yada diğer kullanıcıların yükleyecekleri viral videoları takip etmek istiyorsanız Vube'un Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR