War Alert: Red Lords 1.8.1730 (Android)

War Alert: Red Lords

War Alert: Red Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlar bizleri bekliyor.

Mobil strateji oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak yayınlanan War Alert: Red Lords 50 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

GDCompany imzası ile geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan yapımda bizleri oldukça sade bir yapı bekliyor. Online olarak oynanabilen mobil strateji oyununda dünyanın dört bir yanından oyuncular yer alıyor. Gerçek zamanlı olarak birbirinden farklı savaşlara katılacak, ulusal arenalarda boy gösterecek ve stratejik kararlar ile lider olmaya çalışacağız.

5 farklı arenada boy göstereceğimiz oyunda PvP savaşları ile dünya çapında oyuncular ile de karşı karşıya geleceğiz. Oyunculara sunulan zengin içerik sayesinde oyuncular karakterlerini geliştirebilecek ve daha güçlü hale gelebilecekler. 30 farklı teknolojiyi keşfederek ilerleyeceğimiz mobil yapımda 3 farklı yeteneğe sahip 3 farklı da kahraman yer alıyor.

Klasik gerçek zamanlı oyunlar arasında orta sıralarda yer alan War Alert: Red Lords, Google Play üzerinden indirilebiliyor. 4.3 gibi bir inceleme alan yapım ücretsiz olarak dağıtılıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR