WAVE Scheduler

WAVE Scheduler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WAVE Scheduler uygulaması ile Android cihazlarınızdan hiç zorlanmadan tüm toplantılarınızı organize edebilirsiniz.

WAVE Scheduler uygulaması, sık sık toplantılara katılan ve yoğun bir güne sahip olan Android kullanıcılarının çok seveceklerine inandığım uygulamalar arasında yer alıyor ve toplantı, buluşma düzenleme gibi işlemleri en kolay ve ücretsiz yoldan halletmenizi sağlıyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de bol seçenekleri sayesinde kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak yeni bir buluşma yaratabiliyor ve daha sonra gerekli olan tüm bilgileri doldurabiliyorsunuz. Buluşmanın konumu ve tarihi gibi önemli bilgileri doldurduktan sonra kişilerin iletişim bilgilerini girerek hemen davetiye göndermek de mümkün hale geliyor. Eğer davetiye alan kişinin o saati doluysa bu konuda da bilgi alabildiğiniz için herkese en uygun saati bulmak konusunda uygulama oldukça yardımcı oluyor.

Herhangi bir reklam barındırmaması ve internetteki pek çok takvim servisiyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde hali hazırda kurduğunuz düzeni bozmanıza da gerek kalmıyor. API desteği ile yakın zamanda pek çok diğer uygulama ve servisle de çalışabilir hale gelecektir.

Tabii ki başkaları da sizi toplantılara davet edebiliyorlar. Bu davetlere uygunluğunuzu belirtmek için toplantıyı kabul etme veya etmeme seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı olan uygulama tabii ki çalışmak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Sık sık iş dünyasının toplantı gerekliliklerini karşılaması gerekenler göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR