WeVideo 1.0 (Android)
WeVideo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,367

  • Üretici

    WeVideo

Kameranızdan videoyu çekin, WeVideo servisine yükleyin ve üzerinden dilediğiniz düzenlemeyi yaptıktan sonra sosyal ağlarda ve Youtube üzerinden paylaşın.

Google Drive hizmetini kullanan ilk uygulamalardan biri olan WeVideo servisi, tüm video düzenleme sistemini çevrimiçi ortama aktarmış eşsiz bir servis. HD video desteğide sunan servis Google Drive'a yüklediğiniz dosyaları otomatik tanıyarak üzerlerinde düzenleme yapmanıza da olanak vermektedir. Servise kayıt olarak ücretsiz belli bir süre kullanabilirsiniz. Sürükle bırak mantığı ile çalışan ve video - ses - geçiş efektleri - ara metinler ekleyebileceğiniz tüm yaptığınız değişiklikleri kaydedip sonunda hazırladığınız videoyu indirebiliyorsunuz.

Nasıl Çalışır?
Mobil cihazınızın kamerasından çektiğiniz resim ve video dosyalarını WeVideo üzerinden oluşturduğunuz proje klasörlerine yüklemeniz yeterlidir. Bu adımdan sonra projelerinizi düzenlemeye ve iş bitiminde önizlemesini yaparak sosyal ağlarda paylaşmaya başlayabilirsiniz.
Klasörlerinizin her biri bir proje dosyası olarak algılanır. Aynı anda Google Drive üzerinde de senkronize edilir.

Tek bir dosyayı birden çok projede kullanabilme
Drive üzerinden oluşturacağınız klasörlerde projelerinizde kullanabileceğiniz dosyaları tutabilirsiniz.

Davet Etme ve Ortak Çalışma
Google Dökümanları paylaşmak kadar kolay. Paylaşmak istediğiniz klasör ve arkadaşınızın e-posta adresini yazmanız yeterli.

Sosyal Paylaşım
Tek bir tıkla bağlı olduğunuz sosyal ağlarda çalışmanızı tanıtabilirsiniz.

YORUMLAR