WhatsApp Aero 8.12 (Android)

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsApp Aero (APK son sürüm), WhatsApp uygulamasına göre daha fazla kişiselleştirme sunmasıyla öne çıkıyor.

WhatsApp Aero Android (APK) son sürüm indirerek WhatsApp Messenger'da olmayan özellikleri kullanabilirsiniz. Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulaması, kişisel verinizi sunucularında depolamamasıyla dikkat çekiyor. Kullanıcı verileri daima WhatsApp güvenliği altında korunmakta. Kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen uygulama, gelişmiş WhatsApp uygulamalarının başında geliyor.

WhatsApp Aero APK (Son Sürüm)

WhatsApp'a en iyi alternatifler arasında gösterilen uygulamanın mesajların silinmesini engelleme özelliği sayesinde karşıdaki kişiler mesajlarını silseler bile bu mesajlar sizden silinmiyor.

Mavi tikler (Okundu bilgisi), 2. tikler iletildi bilgisi, çevrimiçi, durum gizleme ve hatta kaydediyor, yazıyor yazısını kaldırma gibi gizlilik özellikleri dikkat çekici.

3000 üzerinde tema ile tema değiştirmeye izin veren mesajlaşma uygulamasında dilediğiniz temayı anında indirebilir yada kendi temalarınızı profesyonelce yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde profilinizi ziyaret edenleri öğrenebilirsiniz.

WhatsApp videoları, resimleri ve GIF dosyaları galeride gizleme yalnızca WhatsApp üzerinden görüntüleme şansına sahipsiniz.

En iyi WhatsApp alternatifi, elden geçirilmiş-kişiselleştirilmiş WhatsApp uygulamalarının arasında en dikkat çekenler arasında yer almıştı. 2020 yılı itibarıyla arayüzünde önemli değişiklikler yapan ve kullanıcılarına göze hoş gelen yeni bir görünüme geçen ücretsiz anlık mesajlaşma uygulaması, çok beğenilmişti. Android telefonlara özel olan uygulamanın en çok tercih edilme sebebi ise stabil olarak çalışmasıydı. Rakiplerinden farklı olarak düzgünce çalışan ve kullanıcılarına sıkıntı çıkarmayan uygulama, milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı.

Üçüncü parti WhatsApp uygulaması, kişiselleştirilmiş uygulamaların sahip olduğu birçok özelliği aslında bünyesinde barındırıyor. Bunların yanı sıra sadece kendisine özel özellikleri de kullanıcıları ile buluşturuyor. Bunları sıralamak gerekirse hemen aşağıdaki gibi görünüyor.

  • Yeni çekici Kullanıcı Arayüzü
  • Diğer tüm WhatsApp modlarından daha hızlı performans
  • Dahili Aero Themes mağazası
  • Binlerce tema ve çıkartma paketi
  • Tamamen Anti-ban WhatsApp modu
  • Ana ekran özelleştirmeleri
  • Diğer özelleştirmeler
  • Dahili dolap ile daha iyi gizlilik
  • Uygulama özel modun diğer harika özellikleri

YORUMLAR