WhatsApp Aero 7.81 (Android)

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renklerle canlandırılmış ve yeniden hayat bulmuş yeni bir WhatsApp.

WhatsApp Aero, diğer WhatsApp modlarına nazaran üst düzey bir destek için uygulama içerisinden ulaşabileceğiniz bir bağlantı yardımı ile Telegram grubumuzdan yardım almanızı sağlıyor. H içbir kişisel verinizi sunucumuz üzerinde depolamaz, Verileriniz daima WhatsApp güvenliği altında korunmaktadır.

Mesajların silinmesini engelleme özelliği sayesinde karşıdaki kişiler mesajlarını geri alsalar (silseler) bile bu mesajlar sizden silinmediği WhatsApp Aero sayesinde mavi tikleri(okundu bilgisi), 2. tikleri(iletildi bilgisi), çevrimiçi bilginizi, durumları gördüğünüzü, gönderilen ses dosyalarını dinlediğinizi, "kaydediyor...", "yazıyor..." gibi bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.

3000 üzerinde temaya ev sahipliği yapan WhatsApp Aero uygulamasında dilediğiniz temayı anında indirebilir yada kendi temalarınızı profesyonelce yapabilirsiniz. WhatsApp Aero uygulaması sayesinde profilinizi ziyaret edenleri öğrenebilirsiniz. Tüm videoları, resimleri ve GIF dosyalarını galerinizden gizleyebilir yalnızca WhatsApp üzerinden görüntüleyebilirsiniz.