Wipeout Dash 2 1.2 (Android)

Wipeout Dash 2

1.2
Wipeout Dash 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birinci oyunda kaldığı yerden sadece devam etmeyen Wipeout Dash 2, yeni fizik tabanlı bulmacaları ve gelişmiş kontrolleriyle de daha ilginç bir oyun olmayı başarıyor.

Fizik tabanlı bulmacaları sürükle ve bırak komutlarıyla çözdüğünüz Wipeout Dash 2, ilk oyundan bu yana artan milyona yakın oyuncuları bulmaca oyunlarında bir seviye yukarı çıkartıyor. Sadece yeni bölüm tasarımlarıyla da kalmayan oyun, yeni kontrolleri sayesinde oyunseverleri tekrar tavlamayı başarıyor. Yeni kullanıcıların da hiçbir keyiften mahrum bırakılmadığı bu oyuna alışmak ve dinamikleri öğrenmek kolay. İş, bulmacaları çözmek için yükselen mücadeleye geldiği zaman sizin kafanızı kurcalayacak adrenalin dolu bölümler de eksik değil.

40 farklı bölümü olan bu oyunda gelişmiş fizik kontrolleri ile birlikte bulmacaların kalitesi de belirgin bir ölçüde güzelleşmiş. Oyunun size sunduğu birçok şey ile birlikte cazibeyi sağlayan yegane unsur da ücretsiz olarak indirilebilir olması. Para ödemek istediğiniz takdirde reklamlardan kurtulma şansı da sunulmuş. Bir de jetonlu bir sistem aracılığıyla geçemediğiniz bölümü es geçme şansınız da var. Böylece bölümlere devam etmek isterken sizin vaktinizi fazla çalan bir yerde takılmak zorunda kalmıyorsunuz.