Wondershare PowerSelfie

Wondershare PowerSelfie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wondershare Powerselfie uygulaması ile Android cihazlarınızda tüm selfie fotoğraflarınızı çekebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Wondershare Powerselfie uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz adından da anlayabileceğiniz gibi bir selfie çekme uygulaması olarak hazırlanmış. Selfie her ne kadar tüm telefonların ön kameralarından kolaylıkla çekilebilir olsa da, bu iş için hazırlanmış uygulamalar ile daha kaliteli çekimler elde etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü sayesinde selfielerinizi daha güzel hale getirmek için tüm imkanlara kavuşabiliyorsunuz. Uygulamada yer alan farklı çekim modları sayesinde hem anlık çekimler yapabiliyor, hem de zamanlayıcı gibi araçlardan da faydalanabiliyorsunuz. Arka arkaya onlarca çekim yapabilme gibi imkanlar da yine Powerselfie'de mevcut.

Uygulayabileceğiniz çeşitli filtreler sayesinde özçekimlerinizin daha etkileyici görünmesini sağlamak da mümkün hale geliyor. Bu filtreler fotoğraflarınızın renklerini değiştirmenin yanında tam olarak istediğiniz etkinin verilmesini de sağlayabiliyorlar.

Eğer fotoğraflarınızı çektikten sonra kırpma, döndürme, kesme, yeniden boyutlandırma gibi fotoğraf düzenleme işlemlerini uygulamak isterseniz bu olanak da Powerselfie'de var. Dolayısıyla fotoğraflarınızdan istemediğiniz öğeleri kolaylıkla çıkarabiliyor ve onları paylaşıma uygun hale getirebiliyorsunuz.

Tüm düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra selfie fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz gereken tüm sosyal paylaşım butonlarını da uygulamada bulabilirsiniz. Eğer diğer uygulamalardan memnun kalmadıysanız kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR