WWE 2K16 Creation Studio

WWE 2K16 Creation Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE 2K16 Creation Studio kameranız aracılığıyla yüzünüzü WWE 2K16'ya aktarmanıza yardımcı olan bir uygulama

WWE 2K16 Creation Studio eğer 2k Games'in sevilen Amerikan güreşi oyunu serisi WWE 2K oyunlarını takip ediyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil kamera uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir WWE 2K16 yardımcı uygulaması olan WWE 2K16 Creation Studio size kendi yüzünüzü ve logonuzu oyuna aktarma imkanı veriyor. Normalde WWE 2K16 içerisinde birçok ünlü güreşçi yer alıyor. Bu güreşçileri seçip oyunda güreşmenin yanısıra kendinizi temsil eden bir kahramanı oyuna yerleştirmek ve onunla ünlü güreşçilerin karşısına çıkmak keyifli olabilir. İşte WWE 2K16 Creation Studio sayesinde bu işi gerçekleştirebilirsiniz.

WWE 2K16 Creation Studio temel olarak kendi özçekiminizi çekmenize yardımcı oluyor ve yüz algılama teknolojisini kullanarak yüzünüzü oyuna aktarıyor. Oyun ile bağlantı kuran uygulama sayesinde yüz modellemenizi oyunda görebiliyor ve yaratacağınız güreşçiye aktarabiliyorsunuz. Uygulama logolar için de farklı yakalama seçenekleri sunmakta.

YORUMLAR