Xodo (Android)

Xodo

Xodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xodo, bulut desteği sunan ücretsiz ve kaliteli bir pdf uygulamasıdır.

Çapraz platform desteği sunan, hızlı ve kullanımı basit PDF görüntüleyicisi Xodo, telefon ve tabletler için optimize edilmiş arayüz ile gelmektedir. Parolayla korunan PDF belgelerini de açabilen uygulama ile pdf dosyalarınızı görüntüleyebilir, açıklama ekleyebilir, imzalayabilir, doldurabilir, organize edebilirsiniz. Üstelik tüm bu fonksiyonlardan hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Xodo PDF görüntüleyiciyi benzerlerinden ayıran en büyük özelliği; PDF belgelerinizi iş arkadaşlarınızla, okul arkadaşlarınızla birlikte gerçek zamanlı olarak düzenleme izni veren Xodo Connect’i sunması. PDF belgeleri üzerinden başkalarıyla çalışmak zorunda kaldığınız durumda oldukça faydalı olan bu özellik kayıt veya yükleme gerektirmiyor ve herhangi bir web tarayıcı, mobil cihaz, masaüstü bilgisayar ile çalışabiliyor. Bunun dışında PDF belgelerinizi organize edip yönetebileceğiniz dahili bir dosya yöneticisi de emrinizde. Xodo’nun dosya yöneticisini kullanarak belgeleriniz taşımak, silmek, yeniden adlandırmak, seçmek oldukça kolay.

Bulut desteği sayesinde PDF belgeleriniz cihazlarınız arasında eşitleyebilen Xodo ile mobil cihazınızda sakladığınız doküman ve resimleri pdf formatına çevirmeniz de mümkün. Uygulamanın tarayabildiği resim dosya formatları arasında tiff, .tif, .jpg, .jpeg, .gif, .png, .bmp bulunmakta.

Xodo, Android telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz en başarılı pdf görüntüleme ve düzenleme uygulaması.

YORUMLAR