ZenMate 2.4.3 (Android)

ZenMate

ZenMate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp -
YORUM YAZ

ZenMate, internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan, zararlı sitelerden uzaktan tutan bir VPN uygulamasıdır.

ZenMate, dünya genelinde 4 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Android platformunda oldukça popüler VPN uygulamasıdır. İster evinizde, isterseniz de herkese açık kablosuz ağlara güvenlik endişesi duymadan bağlanabilir, internette hem kimliğinizi açığa çıkarmadan hem de güvenli bir şekilde sörfün tadını çıkarabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanan güvenli VPN uygulaması ZenMate, tüm web aktivitelerinizi izler, sizi zararlı web sitelerinden uzak tutar. Gelişmiş zararlı yazılım korumasının haricinde verileri sıkıştırarak veri kullanımını en aza indirir. Herkesin kullanımına açık olan WiFi noktalarında da güvenliğinizi korur. Böylelikle bankacılık işlemleriniz dahi tüm işlerinizi takip edilme endişesi duymadan işiniz rahat bir şekilde görebilirsiniz.

İster evde, ister hareket halinde, isterseniz de herkese açık WiFi noktalarında kullanabileceğiniz ZenMate, Premium sürümü belli süreliğine ücretsiz olarak sunmaktadır. Aylık veya yıllık ödeme planlarıyla sınırsız, özgür internetin keyfini sürebilirsiniz.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR