ZenMate 2.4.3 (Android)
ZenMate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46,864

  • Üretici

    Zenguard

ZenMate, internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan, zararlı sitelerden uzaktan tutan bir VPN uygulamasıdır.

ZenMate, dünya genelinde 43 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ve Android platformunda oldukça popüler olan bir VPN uygulamasıdır. İster evinizde, isterseniz de herkese açık kablosuz ağlara güvenlik endişesi duymadan bağlanabilir, internette hem kimliğinizi açığa çıkarmadan hem de güvenli bir şekilde sörfün tadını çıkarabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanan güvenli VPN uygulaması ZenMate, tüm web aktivitelerinizi izler, sizi zararlı web sitelerinden uzak tutar. Gelişmiş zararlı yazılım korumasının haricinde verileri sıkıştırarak veri kullanımını en aza indirir. Herkesin kullanımına açık olan WiFi noktalarında da güvenliğinizi korur. Böylelikle bankacılık işlemleriniz dahi tüm işlerinizi takip edilme endişesi duymadan işiniz rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Tüm bunların dışında ZenMate'i rakiplerinden ayıran en güzel özelliklerden bir tanesi de kullanıcılarına ait kişisel bilgileri veya veri akışını herhangi bir şekilde kayıt altına almıyor olmasıdır. Bu sayede internet üzerinde tamamen anonim ve güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

İster evde, ister hareket halinde, isterseniz de herkese açık WiFi noktalarında kullanabileceğiniz ZenMate, aynı zamanda ilk 7 gün boyunca Premium sürümünü kullanıcılarına kullanma imkanı da sunuyor. Bu sayede ZenMate Premium sürümü üzerinde yer alan tüm özellikleri ücretsiz bir şekilde deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Uygulamanın Premium sürümünden memnun kalmanız durumunda aylık veya yıllık ödeme planlarıyla sınırsız, özgür internetin keyfini sürebilirsiniz.

YORUMLAR