ZigZag 1.1.3 (Android)

ZigZag

ZigZag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZigZag, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ama eğlenceli bir beceri oyunudur.

Ketchapp firmasının daha önceki oyunlarını oynadıysanız ne kadar basit ve eğlenceli olduğunu bilirsiniz. Yıllardır mobil oyun piyayasında başarılı işlere imza atan firma, yeni oyunları ZigZag ile bu alanda ne kadar iyi olduklarını bir kez daha kanıtladı.

ZigZag, basit ama eğlenceli yapısıyla kendine hayran bırakan bir beceri oyunu. ZigZag şeklindeki platformlarda minik bir topu kontrol ediyoruz. Sadece el becerilerimizi kullanarak yol almaya çalışıyoruz ve giderek zorlaşan platformlarda oyunun zorluk derecesi fazlasıyla artıyor. Ekrana dokunduğumuz zaman topun yön değiştirdiği oyunda, zamanlamanızı da iyi yapmalısınız. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıklıkla oynayabileceğiniz ZigZag, minimal bir tasarımla karşımıza çıkıyor. O kadar şık bir yapıya sahip ki oynadığınız oyunun zorluğu bazen farketmiyorsunuz. Ayrıca platform üzerinde çeşitli taşları da toplamamız gerekiyor. Duvardan düşmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Son zamanlarda beceri oyunu kategorisinde bir farklılık arıyorsanız ZigZag oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR