Zombie T-shirt Store 1.1 (Android)

Zombie T-shirt Store

1.1
Zombie T-shirt Store
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie T-shirt Store mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Zombie T-shirt Store oyunculara heyecan ve adrenalin dolu bir oyun tecrübesi yaşatan bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie T-shirt Store alışageldiğimiz zombi oyunlarından bir hayli farklı bir yapıya sahip. Oyunda zombilere tişört satan bir dükkanda yeni çalışmaya başlayan bir kahramanı yönetiyoruz. Müşteri sıkıntısı çekmeyen dükkanımızda kahramanımız müşterilerin değişim ve iade işlemleriyle ilgileniyor. Müşterilerimiz ise talepleri zamanında yerine getirilmediğinde saldırganlaşabiliyorlar. Bu nedenle çok sayıda müşteriye aynı anda kusursuz bir şekilde hizmet etmemiz gerekiyor.

Zombie T-shirt Store'da ilginç bir oyun yapısı mevcut. Oyunda biz tezgahın akasında beklerken zombiler sürekli bize doğru yaklaşıyor. Bize düşen görev ise aynı renk tişört taşıyan zombilerin üzerine dokunarak onları yok etmek. Bir renk eşleştirme oyunu gibi oynanan oyunda ilerledikçe işler karışıyor ve zombiler hızlanıyor. Bizim de daha hızlı hareket etmemiz gerekiyor.

Zombie T-shirt Store retro tarzda göze hoş görünen grafiklere sahip basit ve eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR