Zoner Mobile Security 1.2.2 (Android)

Zoner Mobile Security

Zoner Mobile Security
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoner Mobile Security, Android cihazınız için tam koruma sağlayan, Türkçe dil desteğine sahip güvenlik uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletler için tam koruma sağlayan güvenlik uygulamalarından biri olan Zoner Mobile Security, eksiksiz koruma sunmanın yanında eski Android cihazlarda da hızlı bir şekilde çalışması ve tamamen Türkçe arayüz ile gelmesi yönünden önerebileceğim, parasının hakkını sonuna kadar veren başarılı bir uygulama.

Android cihaz kullanıcıları için tasarlanmış AVG, Kaspersky, ESET, Norton gibi onlarca ünlü isim arasında gölgede kalmamayı başaran Zoner Mobile Security uygulaması ile cihazınızı sadece zararlı yazılımlardan uzak tutmakla kalmıyor; arama ve kısa mesajlarınızı da kontrol altına alabiliyorsunuz.

Fiyatını sonuna kadar hakkettiğini düşündüğüm bu güvenlik uygulaması, virüs, trojan, solucan, reklam yazılımı dahil her türde zararlıyı cihazınızdan uzak tutuyor. Ek olarak ücretsiz uygulamaların olmazsa olmazı reklamları engelliyor ve gizliliğinizi ihlal eden reklamları bildirim yoluyla iletiyor. Bunun dışında sizi kısa mesaj veya arama yoluyla rahatsız eden kişileri telefon koruması özelliğinden faydalanarak kolaylıkla engelleyebiliyorsunuz. Uygulamanın yapabildikleri bununla da bitmiyor; cihazınızın çalınması durumunda cihazınızı uzaktan kontrol edebiliyor, yerini saptayabiliyorsunuz.

Zoner Mobile Security, bana göre benzerlerinin yanında arayüz tasarımı bakımından biraz zayıf kalıyor ancak koruma anlamında fiyatını da göz önüne aldığımızda kesinlikle başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ancak yine de ücretsiz deneme seçeneği olsaydı fena olmazdı dedirtiyor.

YORUMLAR