Zubizu 1.0.1 (Android)
Zubizu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,086

  • Üretici

    Dogus Musteri Sistemleri A.S.

Zubizu, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yaşam tarzı uygulamasıdır.

Zubizu, akıllı telefonlarınızda kampanyalardan, etkinliklerden ve size özel önerilerden haberdar olmanızı sağlayan ve yaşam tarzınıza uygun içerikleri bulabileceğiniz harika bir uygulama. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada, pek çok kategoride alışveriş fırsatlarını mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz. 

Zubizu son zamanlarda uygulama mağazasında bulabileceğiniz en iyi alışveriş ve yaşam tarzı uygulamalarından biri ve ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz pek çok özelliğe sahip. Sosyal medya hesaplarınız ya da mail adresinizle üye olduktan sonra ilgi alanlarınıza göre içeriklerle karşılaşacağınız Zubizu'da, fırsatları değerlendirebilir ve rezervasyon, satın alma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hatta kampanyalardan faydalanarak ödül puanı bile biriktirebilirsiniz. Piyasada görebileceğiniz en iyi markaların indirim haberlerine pek çok kategoride rastlamak mümkün.

Yeme-içme'den seyahate, sanat ve eğlence'den otomobile kadar en güncel trendleri ve ayrıcalıkları akıllı telefonunuz üzerinden takip etmek isterseniz Zubizu'yu indirmenizi kesinlikle öneririm. Üye olduktan sonra ilgi alanınızı seçiyor ve uzun süre size özel içeriklere bakmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz.

YORUMLAR