Dxtory ile Yüksek Kaliteli Oyun Videoları Kaydedin

Oyun videosu kaydetme ve bu videoları paylaşma hemen her oyuncunun özellikle de online oyuncuların şüphesiz büyük keyif alacağı bir işlemdir. Ancak birçok oyunsever ya bu işlemi nasıl yapacağını bilmemekte yada kullanmakta olduğu donanımın aynı anda hem o

Tavsiyeler 

Dxtory ile yapacağınız kayıtlar avi. formatında olacağından sitemizden indirebileceğiniz Total Video Converter vb. dönüştürücü programlarla farklı formatlara çevirebilirsiniz.

Oyun içinde sağ üst köşede Fps değeriniz yeşil renkte gözükecektir. Kayıt tuşuna basmanız ile birlikte turuncu renkte iki fps değeri gözükecektir. Bu değerlerden sağdaki kaydedilen videonun Fps değeridir. Bu değerler çekmekte olduğunuz videoda gözükmez yine de oyun içinde bu değerleri görmek istemiyorsanız seçeneklerden kapatabilirsiniz. 

Yüksek kalitede kayıt yaparken oyun içinde takılmalar ve donmalar yaşıyorsanız Codec kalite ayarlarından video kayıt kalitesini düşürün.

Sitemizeden indirmiş olacağınız Dxtory Deneme Sürümü olduğundan kaydettiğiniz videolarda ekranın üst köşesinde Dxtory yazısı çıkacaktır. Bu durum programın deneme sürümü olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer reklamsız videolar kaydetmek istiyorsanız programı satın almanız gerekmektedir.

Hepinize İyi Oyunlar...

  1. Dxtory ile Yüksek Kaliteli Oyun Videoları Kaydedin
  2. Programı ve Gerekli Codec Dosyasını İndirme ve Yükleme 
  3. Program Arayüzü ve Seçenekler
  4. Video Kaydını Başlatacak ve Bitirecek Kısayol Ayarları
  5. Video Kayıt Ayarları
  6. Codec Ayarları
  7. Kalite ve Video Boyutu Ayarları 
  8. Ses Kayıt Formatı ve Mikrofon Kaydı Ekleme 
  9. Donanım Ayar Menüsü 
  10. Tavsiyeler 

YORUMLAR