İş Hayatında Verimliliğinizi Arttıracak Mobil Uygulamalar

Çalışma hayatınızda verimliliğinizi daha da yukarılara taşımanızı sağlayacağını düşündüğümüz mobil uygulamaları sizler için listeledik.

İş Hayatında Verimliliğinizi Arttıracak Mobil Uygulamalar

Mobil teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatımızda gerçekleştirdiğimiz birçok aktiviteyi artık akıllı telefonlarımız üzerinden de gerçekleştirebiliyoruz. İş hayatında da büyük yardımcımız olan akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar ile verimliliğimizi arttırmamız mümkün oluyor.

Ofis çalışanları ve serbest zamanlı çalışanlar için seçtiğimiz uygulamalar sayesinde daha planlı ve programlı çalışabilir, verimliliğinizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Timeful

Yapılacaklar listesi ve takvimi bir arada bulunduran Timeful uygulaması, bu anlamda işlerinizi organize etmenizde yardımcı oluyor. Eklediğiniz görevlere hatırlatmalar da ekleyebildiğiniz uygulamayı bir süre kullandıktan sonra sizin alışkanlıklarınızı da öğrenerek, işlerinizi organize etmenizde size tavsiyelerde bulunuyor.

Hours

Çalışma hayatınızda her dakikanın ve hatta her saniyenin sizin için kıymeti varsa Hours uygulaması sizin için biçilmiş kaftan dememiz yanlış olmaz sanıyorum. Herhangi bir işe başlarken ve bitirirken uygulamayı kullandığınızda, bu iş için ne kadar zaman harcadığınızı takip edebilmenin mümkün olduğu Hours uygulamasında; akıllı hatırlatma, görev ekleme ve görevlere not ekleyebilme, görselleştirilmiş zamanlayıcılar ve raporları CSV ya da PDF olarak çıktı alabilme gibi pek çok faydalı işlev bulunuyor.

Complete

Sürekli grup çalışmalarına katılıyorsanız, Complete uygulamasıyla grup üyeleri arasındaki iletişimi daha rahat gerçekleştirebilmeniz mümkün. Uygulamayı kullanan grup üyeleri, birbirleriyle her türlü iletişimi sağlayabiliyor ve bilgi alışverişini de kesintisiz olarak gerçekleştirebiliyor. Aynı proje üzerinde çalışırken, yapılacaklar listesi ya da çeşitli bilgilendirmeleri diğer grup üyelerine anında iletebileceğiniz Complete uygulaması akademisyenler, proje yöneticileri ve aynı iş üzerinde çalışan profesyonel kesimin rahatlıkla kullanabileceği türden.

Asana

Genel hattıyla proje yönetimi uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Asana uygulaması, sunmuş olduğu özelliklerle projelerinizi takip etmenizi ve aynı projede çalıştığınız kişilerle daha kolay iletişime geçmenizi sağlıyor. Taslak oluşturma ve düzenleme, taslaklar, kişiler, projeler ve etiketler için arama yapma, bitiş tarihi desteği, taslaklara görsel ekleme, Dropbox entegrasyonu ve anlık senkronize gibi faydalı işlevlere sahip Asana uygulamasını Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.


Workflow

Çoklu görev yönetimi uygulaması olan Workflow, kullanıcıların farklı görevleri tek bir noktadan yönetmesine izin veren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Kişi listesi, takvim, haritalar, müzik, kamera, fotoğraflar, Safari, Twitter, Facebook, Dropbox, Evernote ve iCloud gibi uygulamalarla senkronize çalışabilen Workflow ile bu uygulamalarda gerçekleştireceğiniz aktiviteleri tamamlayabiliyorsunuz.

Simplenote

Teknolojinin henüz bu kadar gelişmediği dönemlerde, hemen hemen herkesin yanında bir not defteri bulunurdu. Bunun günümüze uyarlanmış hali olarak nitelendirebileceğimiz Simplenote uygulamasını not almak, liste oluşturmak ve herhangi bir konu için fikirlerinizi yazmak gibi pek çok amaç için kullanabiliyoruz. Hesabınızı oluşturduktan sonra tüm platformlarda senkronize çalışan Simplenote uygulamasıyla artık not alma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Checkmate

Yapılacaklar listesi ve planlama uygulaması olan Checkmate ile çeşitli görev listelerinizi ya da kontrol listeleri gibi kullanım amacını sizin belirleyeceğiniz pek çok liste oluşturabilirsiniz. Takvim organizasyonu, uyarı alarmları, listeleri renklendirme, SMS ya da e-posta ile paylaşım, online senkronizasyon gibi işlevler sunan Checkmate uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Adobe Reader

E-posta ile gelen PDF dökümanlarını kolayca görüntülemenizin mümkün olduğu Adobe Reader uygulaması, aynı zamanda bu dökümanları düzenleyip kaydetmenize de imkan tanıyor.QuickOffice

Word, Excel ve Powerpoint gibi uygulamalarda oluşturulan dökümanları akıllı telefonunuz üzerinden incelemenize izin veren Quick Office uygulamasıyla, acil durumlarda her nerede olursanız olun işinizden geri kalmamanızda yardımcı oluyor.


Pomodoro App

İsmini 80’li yıllarda oluşturulan basit ve etkili bir zaman yönetim sistemi olan Pomodoro Tekniği’nden alan uygulama ile gerçekleştirdiğiniz tüm eylemler ve görevleriniz için planlama yapabilir ve iş takibini sağlayabilirsiniz. Tüm işlerinizi düzene sokarak, daha verimli çalışmanızı sağlayan Pomodoro App uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Android için En İyi Güvenlik Kamerası Takip Uygulamaları

Android için Devlet Kurumları Uygulamaları

YORUMLAR