Telefonum Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Mı?

Telefonum Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak mı? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız blogumuzu okuyabilirsiniz.

Telefonum Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Mı?

Google'ın uzun bir süredir geliştirme çalışmaları yaptığı Android'in son sürümü Nougat'ın tam olarak çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Sizlerden sıkça aldığımız soruların başında gelen "Telefonum Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak mı?" sorusunun cevabını bu blogda vereceğiz.

Hangi General Mobile Telefonlar Android 7.0 Nougat Alacak?

General Mobile'ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre GM 4G ve GM 5 Plus telefonları da Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak. Bu başlığı üste taşımamızın sebebi de, eğer General Mobile kullanıcısıysanız Türkiye'den ilk siz Android 7.0'a ulaşabilirsiniz. 

Hangi Nexus Modelleri Android 7.0 Nougat Alacak?

Google'ın her sene farklı bir şirkete ürettirdiği telefon modeli olan Nexus, şüphesiz Android 7.0 güncellemesine ilk kavuşan telefon modeli olacak. Android'in en performanslı halini kullanacak olan Nexuslar'ın 5. sürümü hariç diğer tüm üst serilerine güncelleme geleceği söyleniyor. Bunlar ise Nexus 6, Nexus 7, Nexus 9 ve Nexus 10 gibi telefonlar olacak.

Hangi Blackberry Cihazlar Android 7.0 Nougat Alacak?

Android konusunda çok fazla deneyimli olmayan Blackberry'nin bu sene Android 7.0 güncelleme planı biraz karışık olacak. Henüz hangi telefonları için güncelleme yayınlayacağını bilmediğimizBlackberry, büyük bir ihtimalle 2017'nin ilk aylarında güncelleme dağıtımına başlayacak.

Hangi HTC Telefonlar Android 7.0 Nougat Alacak?

HTC telefon sektöründe oldukça sevilen bir isim. Yaptığı başarılı güncellemelerle de kullanıcılarının beğenisini kazanan şirket bu sene de Andorid 7.0'a öncülük etmeyi amaçlıyor. HTC'nin One M9, One A9 ve HTC 10 cihazları şirketin ilk Android Nougat güncellemesini kullanacak.

Hangi Huawei Modelleri Android 7.0 Nougat Alacak?

Bu sene biraz geç bir çıkış yakalayan Huawei, geç kalmasına rağmen akıllı telefon pazarında oldukça iyi bir yer kaptı. Kaptığı bu yeri kaybetmemek için şirket ilk olarak Mate 9'dan başlayarak alt modellere doğru Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayacak. Huawei'nin Honor serisi de Android Nougat güncellemesinden faydalanacak. Güncellemenin ise 2016'nın sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

Hangi LG Telefonlar Android 7.0 Nougat Alacak?

LG'nin akıllı telefon piyasasında oldukça başarılı ve iddialı telefon modelleri bulunuyor. Bu modeller için öncelikli olarak G5 modeliyle güncelleme yayınlamaya başlayacak olan şirket, G4 için de güncelleme gönderebilir. Son telefonu LG V20 ise zaten Android 7.0 ile piyasaya çıkacak telefonların öncü isimlerinden.

Motorola Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacak Telefonlar

Ülkemizde fazla bir etkisi olmayan Motorola, bu sene yeni modelleri ile birlikte ülkemizde de pazar payından yer kapmayı düşünüyor. Motorola'nın Android Nougat güncellemesi hakkında şimdilik Moto Z, Moto G4, Moto X Play ve Moto X Style nıodellerine geleceği biliniyor.

Samsung Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacak Telefonlar

Samsung , listenin başından beri gözünüzün aradığı bir marka. Koreli teknoloji şirketinin de yeni telefonlarına Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5 ve Note 7,  en geç bir ay içerisinde güncelleme göndereceği söyleniyor. Yeni telefonlarının dışında bir çok eski Samsung telefonu da Android 7.0 ile güncellenecek.

Sony Android 7.0 Nougat Güncellemesi Alacak Telefonlar

Güncelleme konusunda en deneyimli şirket olan Sony, Android 7.0 Nougat için de oldukça başarılı planlar yapıyor. Fakat şirket yeni telefon serisi üzerinde çalıştığı için bu sene Sony telefonlarınaAndroid 7.0 güncellemesi biraz geç gelebilir.

Android 7.0 Nougat Bu Hafta Çıkabilir!

LG V20, Android 7.0 Nougat Yüklü Gelecek

Android 7.0 Nougat Hangi Cihaza Ne Zaman Gelecek?


YORUMLAR