Turkcell T50 İncelemesi

Ülkemizde orta segment akıllı telefonlar içerisinde oldukça popüler olan Turkcell T50'yi sizler için inceleyerek tüm detaylarını gözder geçirdik. Buyrun İncelememize!

Turkcell T50 İncelemesi

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bugün ülkemizde oldukça popüler olan orta segmente ait fakat hem fiyatı hem performansı ile göz dolduran bir akıllı telefonu inceleyeceğiz. Turkcell'in 2014 Temmuz ayında piyasaya sunmuş olduğu T50 özellikle düşük bütçe ile akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılar için son derece iyi seçenek olarak öne çıkıyor.

Geçtiğimiz son 1 yıl içerisinde düşük fiyatlı fakat yüksek donanım özelliklerine sahip olan akıllı cihazlar ile karşı karşıya geliyoruz. Elbette bu cihazların tüm özellikleri piyasanın amiral gemileri ile kapışacak kadar iyi değil fakat ödenilen ücret ile kıyaslama yapıldığında gerçekten iyi sonuçlar ortaya çıkıyor. Turkcell T50'de bu cihazlardan bir tanesi.

İlk operatör markalı 4G desteği bulunan akıllı telefon ünvanına sahip olan T50'yi Turkcell'in internet sitesi ve satış noktalarından satın alınabilir durumda. 699 TL gibi çok uygun bir fiyata sahip olan cihaz, parasının hakkını sonuna kadar veriyor diyebilirim. Üstelik Turkcell hat kullanan kişiler kullandıkları tarifenin üzerine 8 TL'den başlayan taksitler ile de cihazı satın alabiliyorlar.

Turkcell T50 hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımızda Turkcell T50 özellikleri, fiyatı, tasarımı, performansı, pil ömrü, kamerası ve genel değerlendirme olarak farklı kategoriler altında incelenmiştir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan incelememize geçelim.

YORUMLAR