1 TeraBayt'lık Sony PlayStation 4 Geliyor

1 TeraBayt'lık Sony PlayStation 4 Geliyor

Konsol denince akla ilk gelen ürünlerden olan Sony PlayStation 4, çıktığı günden bu yana satış rakamlarıyla Sony'i oldukça memnun etti. Selefine göre birçok yenilik barındıran PS4'e yazılımsal olarak güncel tutulduğu gibi, donanımsal olarak da güncel tutulmak isteniyor. Bu kapsamda Sony, önümüzdeki günlerde 1 Terabayt depolama alanına sahip PlayStation 4'ü tanıtmaya hazırlanıyor.


E3 2015'teki Sony etkinliğinde tanıtılacak olan yeni PlayStation 4 modeli tasarımsal olarak değişiklik getirmese de, oyuncuların zaman zaman şikayet ettikleri yetersiz depolama alanı şikayetlerini sonlandıracak. Bazı oyuncular PlayStation 4'lerini açarak içerisinde bulunan sabit diski daha büyük kapasiteye sahip bir diskle değiştiriyorlar, böylece takılan yeni diskle beraber hem performansta hem de depolamada artış sağlayabiliyorlar.

Sony'nin bu adımı PS4 sahiplerini depolama alanı endişesinden kurtaracak ve böylelikle konsol daha çok oyun oynanmasına imkan verecek. Oyuncuların beklediği bir diğer özellik olan 5 GHz kablosuz ağ standardı ise bir başka sefere kalmış durumda. E3 2015, önümüzdeki 16-18 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

ASUS ZenFone serisi Android 5.0 Lollipop'a Geçti

Google, Chrome'un En Sinir Bozan Özelliğini Düzeltmeye Karar Verdi

YORUMLAR