100 Bin Liralık Wolfteam Yarıyıl Turnuvası Geliyor

wolfteam yaryıl turnuva

Türkiye’nin en sevilen oyunlarının başında gelen Wolfteam, tatil döneminde oyuna döneceklere müthiş bir haber verdi. Oyunun yayıncısı Netmarble, yarıyıl tatilinde 100 bin liralık turnuva yapacaklarını söyledi.

3 kişilik takımları karşı karşıya getirecek olan ve 100 bin lira ödülüyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi şimdiden başaran Wolfteam Yarıyıl Turnuvası, Türkiye’nin en iyi oyuncularını da bir araya getirecek.

11 Ocak 2019 tarihinde kayıtları açılacak olan turnuvaya 28 Ocak’a kadar kayıt olunabileceği dile getirilirken, turnuvanın ilk maçlarının da 30 Ocak’ta oynanmaya başlanacağı söylenenler arasında yerini aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Yarıyıl tatilinde başlatacağımız bu özel turnuva ile Wolfteam tutkunlarına eğlenceli bir turnuva tecrübesi sunuyoruz. Arkadaşlarına güvenen oyuncular hem Wolfteam tarihine adlarını yazdırma hem de 100 bin TL ödülü kazanma fırsatına sahip olacak. Şimdiden tüm oyunculara güzel bir tatil ve turnuvada başarılar diliyorum.” dedi.

Online Wolfteam turnuvalarına kayıt olmak isteyenler buradaki linki ziyaret edebilir.