100 TL’ye Telefonunuzu Arabanız İçin Sanal Gösterge Paneline Çevirebilirsiniz

100 TL’ye Telefonunuzu Arabanız İçin Sanal Gösterge Paneline Çevirebilirsiniz

Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli arabanızda telefonunuzla beraber kullanabileceğiniz gayet kullanışlı bir yardımcı araç.

Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli ön konsola yerleştirilerek arabanızın devir saatini, hız bilgilerini ve GPS ile bağlantılı olarak yol haritasını sürücünün rahatça izlemesini sağlıyor. Telefonda görüntülenen bilgilerin son derece kaliteli, yansımayı engelleyen bir ekran üzerine yansıtılmasını sağlayan Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli Amazon’da en çok satılan teknolojik ürünlerden biri olmayı başardı.

Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli 5.5 inçlik ekran boyutuna kadar pek çok mobil cihazı desteklediği için oldukça tercih edilen bir araç olmuş. Hem telefonu sağlam kavraması ham de konsola kuvvetle sabitlenebilmesi de önemli özelliklerinden biri. Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli her hangi bir projektör uygulaması gerektirmiyor. Tek yapılması gereken ekranının önüne yatay olarak akılı telefonu yerleştirmek. Ayarlanabilir parlamayı önleyen ekranıyla telefondaki özel yol bilgilerini kolaylıkla sürücüye iletebiliyor.

Araba elektroniği kategorisinde Amazon’da en çok satan ürünler arasında başa güreşen Mpow Universal Sanal Gösterge Paneli kargo dahil 100 TL gibi bir bedelle Amazon’dan sipariş edilebiliyor. 

Nvidia Yeni Bilgisayar Teknolojileri ile Geleceğin Arabalarına Hayat Veriyor

Alkollüyseniz Çalışmayan Araba Teknolojisi Geliyor

YORUMLAR