10.000 TL Ödüllü Nikksy LOL Turnuvası 9 Ocak'ta Başlıyor

10.000 TL Ödüllü Nikksy LOL Turnuvası 9 Ocak'ta Başlıyor

Türkiye'de faaliyete geçen ilk özel oyun yayın platformu Nikksy, düzenlediği büyük LOL turnuvası ile kazanan takıma 10.000 TL'lik ödül veriyor. Sektöre iddialı bir giriş yaparak popüler oyuncuları kendine çeken Nikksy, şimdi de tüm LOL oyuncularının dikkatini çekecek büyük ödüllü bir turnuva ile geliyor.

9 Ocak tarihinde başlayacak olan Nikksy LOL turnuvası sadece ilk turnuva. Nikksy olarak yıl boyunca her ay düzenlenecek turnuvalara katılarak siz de büyük para ödülünü kazanabilirsiniz. Fakat bu ödülü kazanabilmek için Platin ve üstü seviyedeki oyuncularla LOL takımınızı kurup başvuru yapmanız gerekiyor.

Toplam 64 takımın katılacağı bu büyük LOL turnuvasında ilk ön elemeler 9 - 10 Ocak tarihlerinde sabah 10'da başlayıp gece 1'lere kadar sürecek. Ön elemeyi geçmeyi başaran takımlar ise hafta içinde oynanacak ikinci ön elemelere katılma hakkı kazanacak. İkinci ön elemeler sonucunda gruplara kalan 16 takım belli olacak ve artık 10.000 TL'lik büyük ödül için takımlar birbirleri kile kıyasıya rekabete girecek.

Tüm yıl boyunca her ay düzenlenecek olan turnuvaların sonunda 120.000 TL'lik ödül dağıtacak olan Nikksy, profesyonel oyuncu olmak isteyen ve ne kadar yetenekli olduğunu başkalarına göstermek isteyen oyuncular içib bulunmaz bir fırsat. Bir yıldız gibi parlayabileceğiniz bu turnuvalar aynı zamanda onbinlerde diğer LOL oyuncusu tarafından da gerçek zamanlı olarak izlenecek.

Nikksy LOL turnuvası hakkındaki diğer tüm detaylar için buraya tıklayarak Nikksy web sitesine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR